Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Naši šesťáci zvítězili ve výtvarné soutěži vyhlášené HC Oceláři Třinec a v neděli 6. 11. si užili s celou třídou hokejový zápas s Kladnem, který byl věnovaný dětem.

Úkolem soutěže bylo nakreslit portréty všech hráčů z týmu. S tímto úkolem se obě třídy popraly na výbornou. Žáci připravili krásné sady kreslených portrétů hokejistů ze soupisky Ocelářů. Jejich kresby byly prezentovány před začátkem utkání na kostce v hale.

Kromě vstupenek pro obě třídy na hokejový zápas byl pro děti připraven zážitek formou vstupenek do VIP lounge, který byl spojený s občerstvením. Odměnu si obě třídy náležitě užily. Skóre zápasu ve prospěch Ocelářů 8:0 ještě podtrhlo jedinečnost zážitku.

Třídám gratulujeme a přejeme, ať je výhra motivuje k další výtvarné práci a spolupráci v kolektivu. 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech