Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Halloweenský den 31.10.2022 si naplno užili žáci třetí, čtvrté a páté třídy. Už od rána se to ve třídách hemžilo čarodějnicemi, zombíky, dýněmi a dalšími strašidly. Masky byly fantastické, proto všichni obdrželi diplom.

První a druhou vyučovací hodinu se tématicky učil český jazyk a matematika. Dlabali se dýně a pomeranče. Z papíru se vyráběli kočky a netopýři. Pak začal rej v tělocvičně, kde vše začalo přehlídkou kostýmů. Následovala hra „DOTÝKANÁ“, zde se rejdilo po místnosti na povely moderátora. Následovala hra „ATOMY“. Poté se masky rozdělili po 10 do namíchaných skupin a jejich úkolem bylo vymyslet báseň na slova: halloween, dýně, pavouk, strašidlo, čarodějnice.

Všechny hry byly zaměřeny na spolupráci, komunikaci a přátelství. Následovala volná zábava a diskotéka. Pak se žáci vrátili do svých tříd, kde dostali odměny.

Den si všichni užili.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech