Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Jako metodik prevence mám pro vás zajímavý podcast .....  je dobrým společníkem na cesty, procházky, uklízení i víkendové lelkování. Velká tematická pestrost a různá délka trvání vám může zapadnout do vašeho denního rytmu. Svůj zajímavý padcast si můžete najít sami. Já jsem pro vás našla tento: Šikana bere dětem radost ze života

Miloslav Čedík je velmi živelným odborníkem nejen na problematiku šikany, ale působí obecně jako speciální pedagog, supervizor, psychoterapeut a etoped (schválně, jestli víte, co to znamená ;-)). Kromě jeho soukromé praxe a prevence šikany na základních školách se s ním můžete potkat například na Karlově Univerzitě, kde přednáší psychoterapii, nebo na Katedře kriminologie Policejní akademie ČR. Málokdo ovšem ví, že je Miloslav Čedík zároveň prezidentem Gastroterapeutické společnosti, jež razí myšlenku, že dobré jídlo a pití může být lékem na celou řadu (nejen) psychických potíží.

Věříme, že vám tento rozhovor pomůže najít optimální hranice, v mnoha oblastech.

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech