Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

 

Je 15. září a náš adapťák začal, všichni natěšení, navlečení, vybavení vším potřebným výrážíme z Bocanovic směr Kozubová.
 
A začíná lít, nenecháváme se odradit a vzájemně se povzbuzujeme do kopce, co to jde. A lije a lije. Za dvě a půl hodinky je první skupinka na chatě, konečně, hurá do pokojů, převléct do suchého, papučí a už řádit. A lije.
 
Paní Hvozdovičová, naše preventistka, s paní Lakotovou, psycholožkou, si pro nás připravily stmelovací a poznávací hry: stali jsme se anděly, reportéry, badateli, nočními dobrodruhy, ale hlavně spolužáky, kteří si uvědomují, že ve třídě komunikujeme nejen s kamarády, ale snažíme se spolupracovat se všemi. Díky vám všem za to. A už nelije. A to je dobře. Je tu zpáteční cesta.
 
Doufáme, že tento kurz byl pro všechny přínosem, víme, co vylepšit, nač se zaměřit, teprve teď začne ta pravá "hra". Užijme si to.
 
Třídní učitelky
 
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech