Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

 

eu flag co funded pos rgb leftAni během prázdnin naši učitelé nelenili a odjeli na školení do Finska. Tématem bylo Coopetative and Colaborative learning, v češtině…….. školení metodami výuky založenými na spolupráci.

Školení se účastnili 3 pedagogové a ve Finsku strávili týden. Během kurzu si prakticky vyzkoušeli aktivity založené na spolupráci, inspirovali se některými aplikacemi, které mohou být využity ve výuce, diskutovali např. na téma hodnocení a motivace a jiná aktuální témata.  Část školení byla založena také na principech a tvorbě projektového vyučování PBL. Pedagogové sami vytvářeli projekt, na němž spolupracovali v nové moderní knihovně v Helsinkách. Vytvořený projekt poté prezentovali kolegům z kurzu.

Pobyt v Helsinkách byl velmi přínosný a plný nových aktivit a impulzů, již se těšíme, až některé z aktivit použijeme v hodinách.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech