Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Ve čtvrtek 9. června 2022 se žáci 2. a 3. třídy zúčastnili výletu na zámek Kunín.

Cesta do Nového Jičína autobusem byla příjemná a z oken žáci vyhlíželi sluníčko, které se skrývalo za mraky. Když dorazili na místo, prošli se nejprve po zámeckém parku, ve kterém si posvačili a následně měli možnost zakoupit si nějaké suvenýry.

V zámku měli prohlídku komnat, kde na ně dýchla pohádková atmosféra. Zhlédli také veselé divadlo a dozvěděli se něco o loutkách. Někteří měli možnost zahrát si pohádku a vyzkoušet kostýmy. Žáci získali spoustu zajímavých informací o zámku.

Po všech aktivitách si pochutnali na opečených buřtech, občerstvili se a mířili k autobusu.

Výlet se vydařil a dětem se moc líbil. 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech