Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

 

Pohár rozhlasu se po dvou letech vrací do své obvyklé podoby. V posledních sezónách ho významně ovlivnila koronavirová krize. V roce 2020 se soutěž vůbec neuskutečnila a loni proběhlo pouze republikové finále. 
 
Konečně jsme se dočkali, 5. 5. 2022 se konal i u nás v Třinci na atletickém stadioně Lesní. Zápolilo se v běžeckých disciplínách: 60 m, 600 m, 800 m, 1500 m, technických disciplínách - kriket, koule, výška, dálka. Nemohu také opomenout štafety 4x60 m.
 
Všichni bojovali s velkým nasazením, mnoho sportovců si některé disciplíny vyzkoušelo a také v nich bojovalo poprvé, ale jak se ukázalo, jejich výkony nebyly vůbec k zahození. 
 
Všem za vzornou reprezentaci školy děkujeme.
 
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech