Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech
1. den
 

První den lyžařského kurzu máme úspěšně za sebou a posíláme samé dobré zprávy. Všichni sjedou kopec a nikdo se nezranil. Ráno rodiče nedočkavě přešlapovali před školou a doufali, že zrovna jejich dítě si neodnese pozitivní dáreček. Jeden žák s námi nakonec opravdu neodjel, což nás moc mrzí. Po příjezdu jsme vyrazili hned na kopec. Podmínky byly ideální, a proto děti dělaly rychlé pokroky. Odpoledne po dobrém obídku už všichni svištěli z kopce samostatně, což nám vedoucím udělalo velikou radost. Večerní program je jasný- odborná přednáška, hry a odpočinek, abychom zítra měli dost sil. Dobrou noc. 

 
2. den
 
2. den lyžařského kurzu utekl jako voda a jsme skoro v polovině. Některé z nás dohnala únava, ale nikdo to nevzdal. 1. skupina trénovala carvingový oblouk,  2. skupina zdokonalovala techniku a trojka se učila smýkaný oblouk. Odměnou nám byly úžasné borůvkové knedlíky k obědu. Učitelé hodnotí kurz jako obzvláště povedený - na stole se nám hromadí tatranky. Každý, kdo řekne nějaké sprosté slovo, nebo nedodrží pravidla, platí 😂 
A teď už hurá na diskotéku. Pěkný večer i Vám. 
 
 
3. den
 
Třetí den bývá kritický a únava dožene i ty nejzkušenější horaly. Proto jsme lyžovali pouze dopoledne, zato však velmi intenzivně. Dnes se i zbytek 3. družstva vypravil na velký svah, pády byly, ale děti na sebe mohou být právem pyšné. Pan učitel všechny natočil při jízdě a večer proběhl odborný rozbor. Odpoledne patřilo společenské hře. Žáci si u pozitivně naladěných pracovnic Živnostenského úřadu zřídili živnost a byznys mohl začít. Ti, kteří něco vydělali, byli odměněni. Už se nám to krátí, ale čeká nás ještě bohatý program. Myslete na nás 🙂
 
 
4. den
 
Soutěž ve slalomu a maškarní bál na svahu, tak se dá ve zkratce popsat dnešní den. Dopoledne probíhalo ve znamení závodů, trať byla poměrně náročná, ale všichni závodníci se s ní statečně popasovali. Nejrychlejší ze všech byla Barbora Vavřačová s časem 23:03. Odpoledne jsme poutali mezi sjezdaři mnoho pozornosti. Lyžující zebra, liška, jednorožec nebo medvěd se na svahu nevidí každý den. Dokonce jsme dali dohromady i celou třineckou první lajnu :) Lyžařský kurz byl letos opravdu povedený a už teď se těšíme na další rok. 
 
 
 
5. den
 
Závěrečný den jsme si užili již tradičně na svahu a s řízečkem k obědu. Teď už jen v pořádku dojet domů. Děkujeme všem žákům za skvělé chování, nadšený přístup a pohodovou atmosféru, která nás provázela celým kurzem. Tak ahoj za rok 🤚🏻
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech