Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Slunce, pot a hektolitry vody, tak by se dalo charakterizovat Sportovní odpoledne na Bezručce. Počasí však neodradilo mladé sportovce ani jejich rodiče. Na hřišti u DDM se odehrávalo napínavé klání v házené, jehož vítězem se s přehledem stal tým Kanců složený ze žáků devátých tříd.

Mezitím v areálu školy probíhala soutěž rodičů s dětmi. Ti se utkali v šesti disciplínách, například skok přes švihadlo či Olympijský kvíz. Vítěznou dvojicí se staly Marie a Andrea Trombikovy a odnesly si, stejně jako dalších pět nejlepších dvojic, poukázku do EkoBurgeru. 

Doprovodný program stál také za to. V Kole štěstí si děti vytočily mnoho zajímavých cen a po zdolání Opičí dráhy na ně čekala bohatá tombola.

Propojení dětí s rodiči nám vždy vykouzlí úsměv na tváři, proto už nyní přemýšlíme, co si pro Vás připravíme v následujícím školním roce. Všem zúčastněným děkujeme za nasazení a pozitivní vibrace, které provázely celou akci a přejeme pohodové léto plné sportu.

Vaše Bezručka

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech