Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Třeťáčci jsou nejmenší děti, kterým byla stanovena distanční výuka už od nového roku. Neměli to štěstí, aby jim byla umožněna prezenční výuka jako první či druhé třídě alespoň na nějakou dobu.

Únor je období masopustu, a proto jsme si distanční výuku obohatili online karnevalem. Děti si doma vyrobily masky či škrabošky. Někteří si oblékli své kostýmy, které jim už přes rok leží ve skříni. Zapnuly se počítače a karneval mohl začít.  V online hodině nechybělo seznámení s tradicemi masopustu, pohádkové kvízy, hádanky masek spolužáků a ani tanečky. Bohužel si děti tentokrát musely zatančit doma samy s písničkami, prostřednictvím YouTube kanálu. Jedinou výhodou bylo, že mohly v maskách zůstat celý den.

Nicméně věřím, že děti v této nelehké době prožily trochu zábavy a radosti.

 

Mgr. Lucie Byrtusová

1616934835053

InShot 20210326 204951123

1616933260308

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech