Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Vážení zákonní zástupci,

Základní škola Petra Bezruče a mateřská škola, Třinec, p.o. je určenou školou k vykonávání nezbytné péče o děti, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci kritické infrastruktury. Touto cestou Vám posíláme základní informace a elektronickou přihlášku (musí být podepsána zákonným zástupcem dítěte) a online dotazník příchodů a odchodů dítěte z MŠ na následujících 14 dnů, které je nutno odevzdat před nástupem dítěte do mateřské školy.

Elektronická příhláška do MŠ

Online dotazník příchodů a odchodů dítěte

Informace o naší MŠ

  • Zajišťujeme dohled nad dětmi zaměstnanců kritické infrastruktury (viz. níže rozhodnutí hejtmana MSK) od 1.3. do odvolání nouzového stavu
  • Zajišťujeme dohled v čase od 6.00 do 18.00 hod.
  • Zajišťujeme dohled pouze pro děti od 2 do předškolního věku, !Upozornění pro rodiče - nejsme školka, která je přizpůsobená pro děti mladších 3 let!
  • Zajišťujeme plné stravování hrazené z prostředků zřizovatele, zákonní zástupci nic nehradí.
  • V případě zájmu prosíme zákonné zástupce, aby nám své rozhodnutí sdělili minimálně jeden den dopředu, a to telefonicky (kontakt viz níže), odesláním vyplněné online přihlášky, osobně v uvedených hodinách na sekretariátu školy. Je to pro nás velmi důležité, abychom zajistili stravování, organizaci a personální zajištění.

Důležité kontakty:

  • Úřední hodiny: Po-Pá 8:00 - 12.00
  • Tel. sekretariát školy: 558 993 010
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Kontakt na vedoucí učitelku MŠ: 558 993 014, 775 766 612

Podle nařízení děti nemusí nosit po celou dobu dohledu roušky.  

Vedení školy

 

Loading...

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech