Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Vážení zákonní zástupci,

rozhodnutím hejtmana Moravskoslzskeho kraje bude naše škola znovu zajišťovat dohled nad dětmi rodičů vybranných profesí, a to od 04.01.do 10.01.2021 od 6.00 do 18.00. Touto cestou Vám posíláme základní informace a odkaz na online formulář, který je nutný odevzdat před nástupem dítěte do školy.

  • Zajišťujeme dohled nad dětmi zaměstnanců kritické infrastruktury (viz. níže v seznamu vyjmenovaných profesí v rozhodnutí hejtmana)
  • Zajišťujeme dohled pouze pro děti do 10, tj. 9,99 a níže
  • Zajišťujeme obědy pro děti, neposkytujeme však svačinky
  • Škola neposkytuje vzdělávání dětí. Poskytneme však prostředky pro distanční vzdělávání dětem, aby se mohly účastnit např. online výuky nebo vypracovávat zadané úkoly své kmenové školy. Žádáme Vás proto, aby si děti přinesly potřebné materiály (např. sešity, učebnice, přístupové údaje ke zdrojům zadaných úkolů, rozvrh online hodin)
  • V případě zájmu prosíme zákonné zástupce, aby nám své rozhodnutí sdělili minimálně jeden den dopředu, nejlépe osobně na sekretariátu školy, kde také odevzdají vyplněnou žádost, nebo se s námi spojí telefonicky a mailem zašlou sken podepsané žádosti.

Důležité kontakty:

  • Úřední hodiny: Po-Pá 7.30 - 12.00
  • Tel.: sekretariát školy 558 993 010
  • EmailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Kontakt na ředitele školy 736 430 160

Upozorňujeme, že děti budou nosit po celou dobu dohledu roušky.  Zákonní zástupci jsou povinni je zajistit! Děkujeme.

Vedení školy

Loading...

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech