Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

 

Mám radost, že se Kouzelný advent po všech stránkách vydařil. Pohádky, které k Vánocům neodmyslitelně patří, ať už klasické, jako parodie nebo jako stínové divadlo, byly střídány písničkami, básničkami a rytmickými tanci. Celý program byl zarámován do vtipného a zajímavého průvodního slova o tradicích Vánoc. Jako „třešnička na dortu“ zapůsobilo efektní závěrečné vystoupení zpívajících pedagogů (letos společně s žáky).

 

Potvrdilo se, že škola jako celek je sehraný, dobře fungující tým nejen všech žáků, pedagogických pracovníků a správních zaměstnanců, ale i rodičů, prarodičů a přátel školy, kteří se přišli podívat na vystoupení dětí, nakoupili na bohatém jarmarku rozmanité vánoční ozdoby a hojně využili bohaté občerstvení ve školní jídelně.
Jak už jsem řekla, letošní Kouzelný advent nasadil hodně vysokou laťku, a já se těším na to, kam ji za rok posune.


Na náš Kouzelný advent jsme slyšeli mnoho kladných ohlasů od Vás rodičů, prarodičů a všech přátel školy. Připojujeme jeden z emailů, který došel k nám do školy, za což velmi děkujeme.

Zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Kouzelný Advent Základní školy Petra Bezruče, školy, kterou navštěvují mí synové, byl skvostný. Chci touto cestou poděkovat všem kantorům, co vše dokáží naše děti naučit a tím potěšit nejen své rodiče a prarodiče. Ta úžasná atmosféra, která se šířila sálem a kouzlila úsměvy a zároveň slzy štěstí je k nezaplacení a nedá se ani popsat slovy. Jsem neskonale ráda, že mé děti mohou chodit do této školy, kde celý pedagogický sbor včetně dalšího personálu, "dýchá" pro děti a jejich rodiny. Jde to cítit na každém Vašem projektu, který s dětmi absolvujete. Jak se říká: Ryba smrdí od hlavy a v tomto případě smrdí moc dobře ?. Děkuji za nádherný zážitek, který v mém srdci bude ještě dlouho doznívat.

 

{gallery}Kouzelnyadvent2018{/gallery}

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech