Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

 

 

Lektorka nám nabízí řadu opěrných materiálů, které můžeme ve výuce použít a velmi aktivně a cíleně nás nutí mluvit a zapojit se do konverzace. V rámci studijního kurzu mám také možnost prozkoumat Vídeň, prohlédnout si nejúžasnější památky města jako je katedrála Stephansdom, Zámek Schönbrunn, Belvedere, Hofburg, Hunderteasserhaus, Donauinsela další.

 

To, co považuji za nejvíc přínosné je bezesporu možnost trávit čas v německy mluvící zemi, mít možnost mluvit a především získat cenné zkušenosti, poznatky a nové informace, které mi jistě poslouží k efektivnější výuce německého jazyka, a to nejen žáků druhého stupně, ale především těch mladších na prvním stupni, kteří mají také možnost s němčinou začít, a to v rámci zájmoveho útvaru Němčina hravě.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech