Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

 

Tým „Bezručky“ reprezentovali žáci Pavel, Filip, Eliška, Ondřej a Kristián. Ve zmíněných 14 modelových situacích, kterými byly např. autohavárie, úraz el. proudem, tepenné krvácení atd. , prokázali své schopnosti a znalosti na jedničku. V opravdu silné konkurenci, kde bylo vidět, že každý tým je připraven nejlíp, jak mohl, obsadili naši žáci vynikající 2 místo!!!!!!!

 

Odměny, kterými byly krásné poháry, medaile, resuscitační modelový přístroj AED pro masáž srdce, jim předal místostarosta města Třinec pan Radim Kozlovský.

 

Cílem této akce bylo, aby si děti osvojily základy první pomoci, nabraly zkušenosti. Člověk nikdy neví, kdy tyto znalosti využije v reálné situaci na „ulici“.

 

 

{gallery}Prvnipomockappa2019{/gallery}

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech