Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Náš výlet do Ostravy byl plný zážitků, dobrodružství i překonávání vlastních hranic. První zastávkou se stalo Hornické muzeum Landek, kde jsme se vydali po stopách horníků a poznali, jak náročná a nebezpečná byla jejich práce. Prohlídka v podzemí zaujala nejen technickými zajímavostmi, ale i autentickou atmosférou.

Po návratu na povrch jsme se zahřáli teplou polévkou, která přišla vhod – počasí nám sice příliš nepřálo, bylo chladno a zataženo, ale naštěstí nás déšť minul.

Další zastávka -  lanové centrum, kde někteří z nás museli překonat nejen lanové překážky, ale i strach z výšek. Nakonec to zvládli všichni a odměnou byl skvělý pocit z toho, že to dokázali.

Na závěr výletu jsme se přesunuli do nákupního centra, kde si každý našel to své – někteří zamířili za „hadříky“, jiní do McDonald's a další jen tak relaxovali. Celý den jsme si skvěle užili a odvezli si spoustu nových zážitků a vzpomínek.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech