Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Dne 27. června 2024 se žáci 2. A zúčastnili jedinečné exkurze ve WERK ARENĚ v Třinci. Tato ARENA, která je domovem místního hokejového týmu Oceláři Třinec, nám poskytla nezapomenutelný pohled do zákulisí tohoto sportovního areálu.

Prohlídka začala v zázemí pro hokejisty, kde jsme měli možnost vidět šatny, relaxační prostory a moderně vybavenou posilovnu. Bylo fascinující vidět, kde se hráči připravují na zápasy a uvědomit si, kolik úsilí a péče je věnováno jejich fyzické a psychické kondici.

Následně jsme prošli technickými místnostmi a dalšími prostory, které jsou běžně veřejnosti nepřístupné. Viděli jsme, jak je složitá infrastruktura, která zajišťuje bezproblémový chod arény. Naším průvodcem byl zkušený pracovník arény, který nám ochotně a s nadšením poskytoval zajímavé informace a odpovídal na naše dotazy.

Jedním z vrcholů exkurze byla návštěva VIP boxů. Tyto luxusní prostory nabízejí skvělý výhled na ledovou plochu a komfortní prostředí pro sledování zápasů. Měli jsme pocit, že jsme součástí něčeho výjimečného.

Na závěr jsme se dostali až na střechu WERK ARENY, odkud se nám naskytl ohromující pohled na celý Třinec.  

Děkujeme za tuto exkurzi a těšíme se na další akce!

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech