Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

V pátek 7.6.2024 se vybraní žáci pátého ročníku zúčastnili soutěže První pomoci a ochrany zdraví na ZŠ Kaštanová v Třinci. 

Zkušení zdravotníci a hasiči připravili celkem 12 stanovišť pro 12 týmů s konkrétními situacemi, na které můžete v životě narazit a zachránit někomu život. Žáci dostali omezený čas na vyřešení problémů, museli předvést týmovou spolupráci, efektivní komunikaci mezi sebou, zvolit správný postup a nezapomenout, jak správně předat důležité informace záchranné službě. Náš tým si vedl dobře a s každým dalším stanovištěm nabíral na rychlejším a přesnějším postupu práce. Můžeme je pochválit za skvělou vzájemnou komunikaci a souhru, díky které zaslouženě vyhráli krásné druhé místo.

Děkujeme jim za prezentaci naší školy a gratulujeme k úspěchu.

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech