Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

V pondělí 20. května se děti druhých tříd vydaly na výlet, tentokrát do Liščího mlýna za indiánským dobrodružstvím. Krásné indiánky na nás čekaly v penzionu Liščí mlýn, který se nachází na okraji města Frenštátu pod Radhoštěm v malebné krajině, a měly pro nás připravený bohatý program.

V programu se žáci seznámili s životem a zvyky indiánů, dozvěděli se například, co je to týpí, dance lodge, totem... Užili si volného pohybu a her v přírodě, střelbu z luku, jízdu na koni, vyrobili si čelenky a vymysleli si své indiánské jméno. V ceně programu byl i výborný klasický oběd - řízek a brambory, na kterém si všichni pochutnali. Protože se vydařilo i počasí, děti budou na výlet jistě dlouho v dobrém vzpomínat.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech