Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Život s koktavostí může být pro mnohé lidi velmi obtížný. Ti, kteří trpí touto poruchou řeči, se mohou potýkat s mnoha výzvami, jako je narušená sebedůvěra, obtížnost komunikace s ostatními a pocit osamělosti. Pro mnohé z nich je každodenní vyjadřování slov náročné a stresující.

Nicméně díky projektu Nová mluva mají tito lidé možnost získat podporu a pomoc, kterou potřebují. Projekt jim poskytuje prostředky a techniky, které jim pomáhají lépe se vyrovnávat s koktavostí a naučit se efektivněji komunikovat. Díky tomuto projektu mají možnost znovu získat sebevědomí a začlenit se do společnosti, aniž by se museli stydět za svou řečovou poruchu.

Přednáška o tomto projektu, která se konala v sedmé třídě, byla velmi inspirativní a poučná. Ukázala žákům, jakým způsobem mohou pomoci lidem trpícím koktavostí a jak je důležité projevit pochopení a empatii vůči těmto lidem.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech