Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Naše pátá třída objevila novou vášeň - vaření! Není nic lepšího, než se domluvit na receptu a těšit se na přípravu daného rychlého jídla nebo dezertu.

Pod dohledem naší učitelky se učíme správně krájet zeleninu, míchat těsto a správně dochucovat pokrmy. Nejlepší na tom všem je ta radost z objevování a společného týmového úsilí. Ale nejenom, že se učíme vařit, ale také se učíme spolupracovat a komunikovat jako tým. Každý má svou roli, v níž se snažíme dosáhnout dokonalého výsledku. A když se nám to podaří a můžeme se všichni posadit k prostřenému stolu a pochutnat si na našem vlastnoručně připraveném pokrmu, je to ta nejlepší odměna za naši práci a snahu.

Cvičná kuchyňka se stala pro nás místem, kde nejenom, že se učíme vařit, ale také si užíváme spoustu zábavy a vytváříme nezapomenutelné společné vzpomínky. Citronová buchta, šneci a tyčinky z listového těsta, lívance a spoustu dalších dobrot si ještě připravíme.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech