Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech
Podle posledních zpráv opustil sněžný muž Brahmaputru, střihnul si to přes Čeho-Čomo na Čomolar. Na začátku roku zachytila stopu japonská výprava na horním toku řeky Karmály. Poslední stopa vůbec byla spatřena 28. února u lanovky na Severce.
 
Sněžný muž je vůbec posledním exemplářem na světě a vědci po něm pátrají už  celé století. Naštěstí pro nás se nyní utábořil v Beskydech a baví se tím, že převáží sníh, abychom mohli lyžovat. 
 
Cílem naší expedice je sněžného muže najít, poděkovat mu a vyfotit se s ním. Snad se nám to zítra podaří…
 
Kromě nahánění Yettiho jsme dopoledne zlepšovali lyžařské dovednosti, nejmenovaného žáka postihla náhlá nevolnost, která měla devastační dopad na vybavení hygienického zázemí a v odpoledních hodinách, v rámci povinného odpočinku, žáci zakládali vlastní firmy a vymýšleli STARTUPY. Ukázal se jejich obchodní duch a bylo zajímavé sledovat rychle bankrotující dvojice i prosperující páry. 
 
Tak zítra nám přejte úspěšný lov…
 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech