Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Čtvrtek před Vánoci se na naší škole nesl ve znamení tradičního vánočního turnaje s názvem "O pohár ředitele školy". Turnaje, v hale Stars, se zúčastnily všechny třídy druhého stupně.

 Holky se postavily proti sobě v oblíbené hře přehazovaná, zatímco kluci se věnovali své vášni – florbalu. Obě skupiny soutěžily s maximálním nasazením a odhodláním, což nejenže zpříjemnilo hráčům jejich školní den, ale také vykouzlilo úsměvy na tvářích všech přítomných.

 V kategorii přehazovaná se na vrchol turnaje dostal tým z 9. A, který si odnesl zasloužený triumf. Kluci z 8. třídy pak ovládli florbal, ukázali nejen svou šikovnost, ale také pevné sportovní přátelství.

Jako tradičně nechyběl ani závěrečný souboj mezi učiteli a školními vítězi, tentokrát ve florbalu. Atmosféra byla napjatá, a to nejen kvůli sportovnímu zážitku, ale také díky ohromnému povzbuzování ze strany žáků. Srdnatí učitelé nakonec překonali 8. třídu, což bylo oceněno bouřlivým potleskem a výkřiky nadšení.

Vzájemné setkání na turnaji nebylo pouze o sportovních výkonech. Naši školu navštívili také bývalí žáci, kteří měli jedinečnou možnost promluvit si s učiteli a sdílet své dojmy ze středních škol. Tímto jim děkujeme za návštěvu.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem hráčkám a hráčům za sportovní výkony a projevenou fair play, stejně jako učitelům za precizní organizaci celého turnaje.

Těšíme se na další společná sportovní setkání.

Tým tělocvikářů z Bezručky 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech