Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Letošní Vánoce jsme na Bezručce pojali trochu jinak. Tradiční Kouzelný advent byl tentokrát nahrazen vánočním jarmarkem spojeným s vánočním zpíváním. 

Akce započala o půl čtvrté odpoledne tzv. dílničkami, kde si mohly děti se svými rodiči vyrobit vánoční ozdoby či jiné výrobky s touto tematikou, které si také mohli odnést domů. Současně probíhal v prostorách chodeb i vánoční jarmark. Zde si mohli návštěvníci zakoupit krásné výrobky z tvorby dětí a učitelů.

Nechybělo také skvělé občerstvení, o které se postarali rodiče ve spolupráci se SRPŠ. Naše jídelna se tak rázem proměnila ve skvělou kavárnu s těmi nejsladšími dobrotami, punčem a výbornou kávou.

Před pátou hodinou jsme se všichni přesunuli do tělocvičny. Společně jsme rozsvítili vánoční stromeček a zakončili tuto akci zpěvem těch nejznámějších českých klasických koled. K dětskému pěveckému sboru se přidali také jejich rodiče, prarodiče a všichni jsme se tak vánočně naladili na stejnou notu.

Děkujeme všem, kteří se jakkoli na akci podíleli a přejeme Vám nádherné Vánoce! 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech