Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

6.12. jsme se zúčastnili Challenge Day na Třinecké obchodní akademii v rámci dne otevřených dvěří, kde naši žáci prokázali své schopnosti a dovednosti v programování, piškvorkách a anglickém jazyce. S radostí oznamujeme, že jsme dosáhli vynikajících výsledků právě v informatice a strategické hře na čtverečkovaném papíře.

Informatika – 1. místo v programování Micro:Bit autíček

Naši talentovaní programátoři vytvořili tým, který čelil výzvě programování MicroBit autíček. S maximálně dvěma žáky za školu dosáhli nejen technické dokonalosti, ale také týmové spolupráce. Jejich tvůrčí přístup a schopnost programování nás dovedly k zisku krásného 1. místa.

Piškvorky – 3. místo v meziškolním turnaji

Tým v piškvorkách dosáhl skvělého 3. místa. Dokázali, že křížky a kolečka - logika boje -  jsou jejich silnou stránkou a přinášejí do soutěže nový nádech strategie.

Cizí jazyky – Odměna za angažovanost

I když se naši žáci v angličtině neumístili, jejich angažovanost a snaha jsou nezpochybnitelné. Chceme tímto vyzvednout jejich aktivní účast a podpořit je v dalším rozvoji jazykových dovedností. Každý, kdo se zapojil, je pro nás vítězem.

Celkově jsme na tento den nesmírně hrdí. Gratulujeme všem reprezentantům naší školy a těšíme se na další soutěže a výzvy, které nám přinesou příležitosti k dalšímu rozvoji našich talentovaných žáků.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech