Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Třeťáci naší základní školy se v posledních hodinách ponořili do fascinujícího světa ručních prací, když vytvářeli vonná levandulová srdíčka.

Za asistence dvou učitelů v tandemové výuce se žáci seznámili s jehlou a nití. Dále vznikem bavlněných látek, dutým vláknem jako vyplňovacím materiálem a rostlinou zvanou levandule. Naučili se nejen navlékat jehlu, udělat uzlík, ale také pracovat se šablonou, krejčovskými nůžkami a samotným šitím.

Tyto hodiny rozvíjely jejich dovednosti a současně někteří z nich měli poprvé příležitost držet v ruce žehličku a žehlit. Tandemovou výukou se nám otevřel prostor pro zajímavé a interaktivní vzdělávání a obohatil nejen děti, ale zároveň i pedagogy.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech