Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Halloween je jedním z nejzábavnějších svátků, který slavíme každý rok. Je to doba, kdy se mnozí z nás obléknou do strašidelných nebo vtipných kostýmů a sbírají sladkosti. Ale co kdybyste mohli zachytit tyto chvíle se svými přáteli a spolužáky na fotkách? To bylo možné díky halloweenskému fotokoutku na chodbě naší Bezručky.

 
Tento fotokoutek byl zřízen pro žáky jak prvního, tak druhého stupně a byl to opravdu skvělý způsob, jak si užít strašidelnou atmosféru ve škole a vytvořit si vzpomínky na tyto dny. Fotokoutek byl umístěn na chodbě u sborovny, zdobený všemožnými strašidelnými dekoracemi - pavouky, duchy, pavučinami a podobně. Byl to kouzelný prostor, kde se děti mohly setkat, bavit se a vyfotografovat se ve svých kostýmech a s různými rekvizitami.
 
Žáci byli foceni pomocí instantního fotoaparátu, takže měli fotku ihned k dispozici. Náplně do fotoaparátu byly pořízeny také díky SRPŠ, které nám na ně přispělo, za což jim touto cestou děkuji.
 
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech