Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Nadšení a soutěživost nás spojily ve 46.ročníku Beskydského Azimutu mládeže, kde se sešlo 1287 žáků ze všech třineckých škol.

Tým naší školy z prvního stupně se s úsměvy na tvářích vydal běhat do krásného Třineckého lesoparku. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií: první pro více než 150 žáků a druhou pro menší skupiny. Naše škola se pyšně umístila v druhé kategorii a vybojovala si nádherné 2. místo. Je to skvělý výsledek a všichni naši závodníci si zaslouží velkou pochvalu. Nejenže jsme jako tým zazářili, ale měli jsme i výjimečné jednotlivce. Klárka Špačková doběhla na 5. místě a Sabinka Klimková na 6. místě. Jejich výkon je obdivuhodný a měli by být všichni hrdi na svůj úspěch.

Rádi bychom poděkovali všem závodníkům za skvělou reprezentaci naší školy. Vaše úsilí, odhodlání a nadšení nás inspirují a jsme rádi, že jsme součástí tak talentovaného týmu.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech