Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech
Jsme zpátky a chceme se s Vámi podělit o své zážitky. 
 
Mnozí z nás přistupovali k tomuto netradičnímu adaptačnímu kurzu s respektem a jistými pochybami, ty se však rozplynuly s prvním pohybem pádla. Klid a zkušenosti našich instruktorů dodávaly všem zúčastněným odvahu. To, v kombinaci s partou lidí, která byla nabitá dobrou náladou a nevyčerpatelným zdrojem energie, zajistilo dva dny plné smíchu a skvělých zážitků.
 
Všichni vodáci si zvládli osvojit základy vodní turistiky a řeku bez větších obtíží spluli. Nejvíce jsme se však bavili u rozmanitých vodních her, které zpestřovaly samotný výcvik. Vodní bitka nenechala na nikom nit suchou a tak to má být.
 
Po bezproblémovém utáboření následoval volný program, který naši "králíčci DURACELL" trávili hraním fotbalu a badmintonu. Samozřejmostí bylo svépomocné chystání jídla. Večerní guláš i ranní švédské stoly byly k nakousnutí.
 
Věříme, že si žáci kromě nezapomenutelných zážitků odvezli i pozitivní vztah k vodě a tomuto krásnému vodnímu sportu. Děkujeme organizátorům za hladký průběh akce a našim deváťákům za pozitivní přístup a neskutečné nasazení. Už teď se těšíme na příště...
 
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech