Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech
8. třída se zúčastnila adaptačního kurzu zaměřeného na upevnění vztahů mezi spolužáky a novým třídním učitelem. 
 
Pobyt na Studeničném nám poskytl jedinečnou příležitost k vzájemnému poznání a spolupráci ve skupině, a to díky úžasným aktivitám, které připravila paní psycholožka Agata Lakotová.
 
Jednou z nejzajímavějších, které jsme zažili, byla ta, kdy jsme vyrazili do lesa. Tam jsme se postavili před výzvu projít se svou skupinou speciálně vytvořenou dráhou z provázku. Na provázku byl ringo kroužek, který nesměl žádný člen po celou dobu upustit. Tato aktivita nás naučila nejen spolupracovat, ale také si důvěřovat. Bylo fascinující sledovat, jak žáci postupně zdolávali obtíže a stávali se týmem. 
 
Po náročné aktivitě jsme se vrátili na chatu Studeničné, kde jsme si po večeři zapálili táborák. Zpívání písní a opékání párků nás všechny spojilo a vytvořilo příjemnou a uvolněnou atmosféru. Tento adaptační kurz nám ukázal, jak důležité je spolupracovat a důvěřovat si navzájem, což jsou dovednosti, které nám budou nepochybně prospěšné v tomto školním roce. Jsme vděční, že jsme měli možnost onu zkušenost zažít, a těšíme se na to, co nás čeká v dalších měsících na naší škole. 
 
Takže, ať už jsme na dráze s provázkem nebo u táboráku, vždy budeme vzpomínat na tento nezapomenutelný adaptační kurz, který nám přinesl nejen nové dovednosti, ale také nová přátelství a vzpomínky na skvělé chvíle.
 
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech