Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Cílem není soutěžit o nejlepší výkony, ale u každého žáka najít jeho přednosti a dle toho jim doporučit sporty, pro které mají talent. Analýza nemá za úkol najít jen šikovné sportovce, ale ukázat, že sport je tu pro každého.

Žáci v hodinách tělesné výchovy absolvovali alespoň jednou za školní rok 8 disciplín testujících rychlost, ohebnost, vytrvalost, sílu, hbitost, rovnováhu, silovou vytrvalost a výbušnost. Výsledky dětí jsme zaznamenali v systému Sazky Olympijského víceboje, aby dětem mohla být ve spolupráci se společností SportAnalytik zdarma vytvořena pohybová analýza, jejíž výsledky se objeví na olympijských diplomech. Ty děti obdrží na konci školního roku.

Letos se zapojilo hodně dětí, celkem 93, 2 %, a naše škola tak získala stříbrnou medaili. 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech