Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

V úterý 20. 6.  jsme se vydali na výlet do Minizoo Vendryně.

Hned po příjezdu nás přivítalo přátelské osazenstvo zoo. Rozdělili jsme se do skupinek a začala naše dobrodružství. Největší hvězdou byl velbloud Perełka, o kterém jsme se od ošetřovatele dozvěděli mnoho informací. Měli jsme možnost ho krmit a pohladit.

Ale nejen velbloud nás ohromil. Viděli jsme hada, kterého jsme si také mohli pohladit, a také surikaty, poníky, polární lišku, pštrosy, lamy, papouška, želvy…. Mohli jsme se také pomazlit s roztomilými králíčky.

A na závěr jsme se odměnili dobrotami v bistru U velblouda, kde jsme utratili své penízky. Tenhle výlet nám přinesl spoustu radosti a nezapomenutelných zážitků.

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech