Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

My jsme si letos užívali v Ostravě a troufám si říct, že si každý přišel na své. 

Naše kroky nejprve vedly do Hornického muzea, kde jsme se s žoviálním panem průvodcem seznámili s ojedinělou expozicí báňského záchranářství. Poté jsme sfárali původní těžní klecí dolů a na 250 metrech důlních chodeb nám jiný bodrý horník představil fyzicky náročnou práci havířů v dole. I když se nám to ani nezdálo, program trval asi 2 hodiny, a tak byl čas se přesunout do centra Ostravy, kde jsme si dali krátkou přestávku na jídlo a nákup suvenýrů. 

Exkurzi jsme zakončili v Zábavním centru Horník, kde se každá dívka i každý hoch pořádně zapotili při lasergame a hře nerf. Však není divu, herní strategie se vymýšlely už od rána. 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech