Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Ve středu 17.5. se všechny třídy 1. stupně  naší školy zúčastnily výchovného koncertu na téma: „Písničky a jejich úkoly.“ Děti se dozvěděly, že tak jako každý z nás, má své úkoly a povinnosti také hudba a písničky na tom nejsou jinak. Například ukolébavka má za úkol uspat děťátko nebo svatební pochod zase musí navodit slavnostní atmosféru a pro změnu rokenrol nás vyzývá k tanci. Koncert připravila hudební skupina,,MARBO“, která každý školní rok připravuje hudební pořady doplňující výuku hudební výchovy. Do koncertů zařazuje i několik písniček vlastní tvorby.

Děti na koncertu nebyly pouhými pasivními posluchači, ale aktivními účastníky koncertu.

Koncert si žáci náramně užili a mnozí si notovali písničky až do večera.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech