Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

20. dubna žáci 4. třídy oslavili Den Země úklidem kolem školy a poté navštívili připravený program před KD Trisia, kde byly pro děti škol i školek připraveny aktivity se zaměřením na ekologii a environmentální výchovu.

Město Třinec v rámci této akce pořádalo sbírku pro zvířata v soukromém azylu Starouškov, který se nachází v Třinci na Osůvkách.  Žáci se zapojili do této akce sběrem suchého pečiva, přinesli těstoviny, rýži a piškoty pro zvířátka.

Namalovali děkovné kartičky ve velikosti standardní pohlednice, které majitelka azylu využije jako poděkování pro ostatní dárce.

V hodině přírodopisu diskutovali o recyklování a o tom, jak můžeme naší planetě pomáhat. Moc jsme si tento den společně užili!

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech