Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

 Poslední měsíc roku 2022 byl plný tvoření a her. Od prvního dne jsme řešili úkoly z adventního kalendáře a taky jsme získávali smajlíky za správné řešení rébusů.


V prvním týdnu jsme tvořili MAČ. Co je to za zkratku? No to jsou přece počáteční písmena slov Mikuláš, Anděl a Čert. Ty jsme malovali a taky tvořili z papíru. Výrobky a výkresy nám pak celý měsíc zdobili naši hernu.


Užili jsme si i krásného bílého sněhu, když jsme na zahradě stavěli bunkry a dělali andílky na sněhu. Nejlepší ale byla honěná na sněhu.
Sněhovou krajinu pak ve spolupráci vytvořily Ema, Rozárka, Amy a Zuzka.Moc se jim to povedlo. Ve dvojicích jsme tvořili Hvězdy přátelství.


Čas jsme také věnovali výrobkům na jarmark. Ty se líbily tak moc, že se prodaly, až na pár kousků, všechny. A to je prostě paráda. Za vydělané penízky si můžeme do venkovky koupit zase něco, co bude potřeba.


Ve venkovce máme moc rádi deskovky. Kluci rádi hrají šachy a velkou oblibu u všech má Dixit a Brainbox. A taky karetní hra Uno.


No a protože prosinec, to jsou taky Vánoce a dárečky, stihlo se poslední den školy před Vánocemi, rozdat si ty, které se objevily pod stromečkem v herně Přibyly nové deskovky, hlavolamy a panenky, takže děti se už před Vánocemi těšily, jak se v novém roce zase sejdou ve venkovce a budou si s nimi hrát.


Tak ať nám je i v tom novém roce ve venkovce prima. 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech