Úřední hodiny

Pondělí - Pátek

8.00 - 14.00

Logo modra

 

Vážení rodiče,

 

školní rok je u konce, před chvíli jsme rozdali vysvědčení. Byl to rok zvláštní……. míchají se nám příjemné pocity z prvního pololetí, kdy jsme započali svou práci a rozjeli spoustu projektů, vzpomínáme na krásnou oslavu výročí naší milé školy. A poté nám do rozjeté práce vstoupila nenadálá událost - opatření Covid 19.

 

Skočili jsme do toho po hlavě, nevěda, co se bude dít a jak dlouho to bude trvat. Téměř ze dne na den jsme byli vystaveni novým podmínkám a museli jsme zvládnout spoustu nových věcí. Když se za tímto obdobím ohlédneme, můžeme si říct, že jsme to zvládli. Zvládli jsme to ale hlavně díky tomu, že jste nás podpořili, že jste spolupracovali a že jste odvedli velký kus práce se svými dětmi. Za to jsme Vám chtěli poděkovat. Děkujeme. Jde vidět, že když se síly spojí, můžeme být zase silnější.

 

Přejeme Vám krásné prožití prázdnin, hezké počasí a mnoho pěkných chvil s rodinou. Odpočiňte si Vy i děti a v září se těšíme, až se dveře Berzučky opět otevřou.

S pozdravem vedení školy

e-Strava

 

Přihlášení strávníka I Jídelníček
Kód zařízení:

Kód uživatele:

Heslo:

 

Šablony II. MŠ, ZŠ a ŠD

 

letak publicita sablonyII

Šablony I. ZŠ a MŠ

publicita web maly

IROP

plakat a3

 

op vk maly

Oběd pro děti

 

ZŠ Petra Bezruče a MŠ, Třinec, příspěvková organizace   |   Bezručova 418, 73961 Třinec

Tel: 558 993 010   |   fax: 558 993 011   |   email: bezructri@volny.cz