Pondělí - Pátek

Logo modra

8Dne 29.06.2020 jsme s dětmi v 1. skupině - část 1. třídy vyplnili společně pracovní list k programu Veselé zoubky. Děti se dozvěděly, z jakých částí se skládá zub, kolik zubů tvoří mléčný chrup a kolik zubů tvoří chrup dospělého člověka. Jaké nástrahy na nás číhají, když si zoubky nebudeme čistit pravidelně. Společně jsme vyplnili tajenku, určili, jak vypadá vhodný kartáček a popovídali si, jak často ho máme měnit. Které potraviny jsou pro naše zuby vhodné a které ne, nás velmi zaujalo. Poté se děti podívaly na pohádku "Jak se dostat Hurvíkovi na zoubek" a dostaly balíčky, ve kterých našly zubní pastu, kartáček, časovač a žvýkačky. Děti toho hned využily a po svačince si skoro všichni vyčistili zoubky.

e-Strava

Přihlášení strávníka I Jídelníček
Kód zařízení:

Kód uživatele:

Heslo:

Šablony II. MŠ, ZŠ a ŠD

Šablony I. ZŠ a MŠ

publicita web maly

IROP

plakat a3

op vk maly

Oběd pro děti