Pondělí - Pátek

Logo modra

V rámci vyhlášení výzvy č. 57 OP VK se naše škola zúčastnila projektu rozvoje technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy s názvem „Tvořivé dílny“. Projekt byl realizován v období od 1. 9. 2015 do 31. 12. 2015.

Projektu se zúčastnilo 27 žáků 7. a 8. tříd. Žáci pod vedením učitele vytvářeli výrobky z nejrůznějších materiálů, vytvářeli si svá vlastní portfolia, které obsahovaly plánky a předlohy výrobků, fotodokumentaci z průběhu výroby, sebehodnocení žáka formou dotazníku a formativní hodnocení ze strany učitele. Projekt byl realizován v rámci výuky pracovních činností. Díky splnění těchto klíčových aktivit jsme mohli naší školní dílnu dovybavit o moderní pracovní nářadí a zkvalitnit tak dosavadní výuku pracovních činností. Projekt byl úspěšně realizován.

e-Strava

Přihlášení strávníka I Jídelníček
Kód zařízení:

Kód uživatele:

Heslo:

Šablony II. MŠ, ZŠ a ŠD

Šablony I. ZŠ a MŠ

publicita web maly

IROP

plakat a3

ZŠ Petra Bezruče a MŠ, Třinec, příspěvková organizace   |   Bezručova 418, 73961 Třinec

Tel: 558 993 010   |   fax: 558 993 011   |   email: bezructri@volny.cz