Pondělí - Pátek

Logo modra

I v letošním školním roce se naše škola již tradičně zapojila do Sazka Olympijského víceboje. Cílem tohoto projektu je zvednout co nejvíce dětí od počítačů a televize a dostat je ke sportu. Po pilné celoroční práci učitelů pod vedením p.uč.Radky Hvozdovičové, díky které se podařilo rozhýbat děti jak prvního tak druhého stupně, se naší škole podařilo již počtvrté získat ocenění.

Číst dál: OLYMPIJSKÝ  VÍCEBOJ

Olympijský víceboj je nový projekt Českého olympijského výboru na podporu sportu a zdravého životního stylu. Má dlouhodobý potenciál a svým charakterem se zaměřuje především na rozpohybování dětí 1. a 2. stupně základních škol po celé republice. Žáci jsou motivováni k účasti ve vypsaných pohybových disciplínách nejen v průběhu hodin tělesné výchovy, ale také k plnění dalších sportovních, zážitkových a edukačních úkolů mimo školní výuku, s rodiči nebo kamarády.

Číst dál: Olympijský víceboj na Bezručce

e-Strava

Přihlášení strávníka I Jídelníček
Kód zařízení:

Kód uživatele:

Heslo:

Šablony II. MŠ, ZŠ a ŠD

Šablony I. ZŠ a MŠ

publicita web maly

IROP

plakat a3

op vk maly