Pondělí - Pátek

Logo modra

plakat a3Město Třinec získalo dotaci na realizaci projektu „Modernizace a bezbariérovost na ZŠ Petra Bezruče a MŠ, Třinec" z Integrovaného regionálního operačního programu, výzva č. 3, ITI Ostrava, SC 2.4. Základní školy.

• Realizace projektu: 11/2016 - 9/2018
  • Celkové výdaje projektu - 3,7 mil. Kč
  • Dotace - 3,33 mil. Kč
  • Vlastní podíl města - 371 760,10 Kč (10%)

Hlavním zaměřením projektu jsou stavební úpravy a pořízení vybavení dvou odborných učeben ve vazbě na zvyšování kvality výuky v klíčových kompetencích a dále aktivity spojené se zajištěním konektivity školy v rozsahu odpovídajícím požadovanému standardu a aktivity vedoucí k sociální inkluzi (vybavení poradenského pracoviště). Cílem je zvyšování zejména technické a digitální gramotnosti žáků a podpora integrace žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. Projekt je v souladu s MAP vzdělávání.

Hlavní aktivity projektu: stavební práce spojené s rekonstrukcí dvou odborných učeben a zajištění bezbariérového přístupu k nim pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Dále bude realizován nákup vybavení odborných učeben a poradenského pracoviště (nábytku a multimediálního vybavení), dodávka prvků pro zajištění konektivity školy.
Vedlejší aktivity projektu: příprava projektové dokumentace, studie proveditelnosti, publicita projektu, příprava a realizace výběrových řízení, zabezpečení výstavby.

e-Strava

Přihlášení strávníka I Jídelníček
Kód zařízení:

Kód uživatele:

Heslo:

Šablony II. MŠ, ZŠ a ŠD

Šablony I. ZŠ a MŠ

publicita web maly

IROP

plakat a3

ZŠ Petra Bezruče a MŠ, Třinec, příspěvková organizace   |   Bezručova 418, 73961 Třinec

Tel: 558 993 010   |   fax: 558 993 011   |   email: bezructri@volny.cz