Úřední hodiny

Pondělí - Pátek

8.00 - 14.00

Logo modra

 

Konferenci Let Us Speak uspořádala 14. června Základní škola Petra Bezruče v hotelu Vitality ve Vendryni. Konference byla vyvrcholením dvouletého mezinárodního projektu Let Us Speak, který je realizován za finanční podpory programu Erasmus+ Evropské unie a sdružuje čtyři země, a to Českou republiku, Rumunsko, Turecko a Bulharsko.

Číst dál: Let Us Speak konference

 

Dne 8. 6. jsem se zúčastnil monitorovacího semináře v Praze pořádaného Národní agentúrou. Cílem semináře bylo seznámit účastníky jak sepsat závěrečnou monitorovací zprávu jednoletých, dvouletých a tříletých mezinárodních projektů v programu Erasmus+.

Číst dál: Let Us Speak v Praze

 

WP 20161124 12 25 10 Pro14th skype conference was affected deeply by the technical problems as well as absence of students because of the flu wave. Nevertheless Czech and Romanian students got over it. They spoke about the beauty of the nature surrounding their towns, memorale places in their coutryside they can visit and things they have in common.

Číst dál: 14th skype conference

 

Den 5

 

Den pátý a vlastně i poslední. Tato myšlenka nás neustále pronásleduje. Abychom ji zahnali, rozhodujeme se pro návštěvu místního lanového centra. Pomalu se dostáváme vzhůru do korun stromů. Naše kroky jsou nejisté, adrenalin se nám vlévá do žil a posouvá nás dál. Napřed opatrně krůček po krůčku. S přibývajícím časem získáváme jistotu a pouštíme se do dalších výzev. Čas oběda se však neúprosně blíží a tak finišujeme k cíli.

Číst dál: On-line zpravodajství z Rumunska

 

 MG 0654S velkým úspěchem 24 žáků představilo všechny aktivity našeho projektu Let Us Speak, ERASMUS+ rodičům, hostům a přátelům školy, kteří přišli na jejich vystoupení 28. června. Více než 30 lidí poslouchalo prezentace, shlédlo slideshow o mobilitách v Bulharsku a České republice. A co víc! Zahráli si s námi i některé teambuildingové hry a soudě z jejich tváří, pobavili se u nich.

Číst dál: 1. veřejné vystoupení žáků v anglickém jazyce

 

Den 1

 

 MG 0106A je to tady!!! 2. teambuildingový kemp v České republice. Všichni naši přátelé z Turecka, Rumunska a Bulharska úspěšně zvládli cestu, která vůbec nebyla jednoduchá. Turci například cestovali 26 hodin, a aby se sem dostali, museli použít letadlo, autobus, vlak a auto. Nakonec všichni ulehli do svých postelích v penzionu Beskydka, netušíc jaký nádherný výhled je čeká ráno :-).

Číst dál: On-line z 2. teambuildingového kempu

e-Strava

 

Přihlášení strávníka I Jídelníček
Kód zařízení:

Kód uživatele:

Heslo:

 

Šablony II. MŠ, ZŠ a ŠD

 

letak publicita sablonyII

Šablony I. ZŠ a MŠ

publicita web maly

IROP

plakat a3

 

ZŠ Petra Bezruče a MŠ, Třinec, příspěvková organizace   |   Bezručova 418, 73961 Třinec

Tel: 558 993 010   |   fax: 558 993 011   |   email: bezructri@volny.cz