• Prázdniny 2020 - baner
    Prázdniny 2020 - baner
  • pano
    pano

Úřední hodiny

Pondělí - Pátek

8.00 - 14.00

Logo modra

 

 MG 7339 2 1Mrkněme tajně za dvěře několika tříd, ve kterých se včera slavil Den dětí s proužky.

 

Na poslední dvě hodiny si paní učitelky připravily pro žáky netradiční aktivity. Například žáci 2. třídy podnikli dobrodružnou virtuální návštěvu Dinoparku. "Zavřete si oči děti a představte si, že nás před školou čeká autobus...., nastupte si do něj a vyrážíme!" Děti dostaly od paní učitelky vstupenku a společně procestovaly na interaktivní tabuli virtuální prohlídku Dinoparků. Na závěr si každý vytvořil svého dinosaura.

 

 

V 1. třídě si zase děti hrály na detektivy. Musely najít kartičky s odpovídajícími výsledky. Mezitím jim byly ukryty po třídě balíčky se sladkostmi a drobnostmi. Každý balíček obsahoval origami srdíčko se jménem dítěte

 

Ve 4. třídě zahájily děti oslavu povídáním o prázdninách a poté, co se počasí trochu umoudřilo, vyrazily na procházku do lesoparku. Kromě sladkostí dostali žáci ještě jeden netradiční dárek. Relaxační hodinu. Během ní se naučili jogínský pozdrav slunci, poslouchali meditační hudbu a kreslili mandaly.

 

Máme zprávy o tom, že se připojili k oslavám také někteří z domu, třeba Ema Bubelová z druhé třídy.

 

iŠkola

iŠkola.cz - přihlášení


 

e-Strava

 

Přihlášení strávníka I Jídelníček
Kód zařízení:

Kód uživatele:

Heslo:

 

Šablony II. MŠ, ZŠ a ŠD

 

letak publicita sablonyII

Šablony I. ZŠ a MŠ

publicita web maly

IROP

plakat a3

 

op vk maly

Oběd pro děti

 

ZŠ Petra Bezruče a MŠ, Třinec, příspěvková organizace   |   Bezručova 418, 73961 Třinec

Tel: 558 993 010   |   fax: 558 993 011   |   email: bezructri@volny.cz