Prázdniny 2020 - baner
    pano

Pondělí - Pátek

Logo modra

MG 7339 2 1Mrkněme tajně za dvěře několika tříd, ve kterých se včera slavil Den dětí s proužky.

Na poslední dvě hodiny si paní učitelky připravily pro žáky netradiční aktivity. Například žáci 2. třídy podnikli dobrodružnou virtuální návštěvu Dinoparku. "Zavřete si oči děti a představte si, že nás před školou čeká autobus...., nastupte si do něj a vyrážíme!" Děti dostaly od paní učitelky vstupenku a společně procestovaly na interaktivní tabuli virtuální prohlídku Dinoparků. Na závěr si každý vytvořil svého dinosaura.

V 1. třídě si zase děti hrály na detektivy. Musely najít kartičky s odpovídajícími výsledky. Mezitím jim byly ukryty po třídě balíčky se sladkostmi a drobnostmi. Každý balíček obsahoval origami srdíčko se jménem dítěte

Ve 4. třídě zahájily děti oslavu povídáním o prázdninách a poté, co se počasí trochu umoudřilo, vyrazily na procházku do lesoparku. Kromě sladkostí dostali žáci ještě jeden netradiční dárek. Relaxační hodinu. Během ní se naučili jogínský pozdrav slunci, poslouchali meditační hudbu a kreslili mandaly.

Máme zprávy o tom, že se připojili k oslavám také někteří z domu, třeba Ema Bubelová z druhé třídy.

iŠkola

iŠkola.cz - přihlášení

e-Strava

Přihlášení strávníka I Jídelníček