Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

V období 3. – 14. června se dvě paní učitelky základní školy zúčastnily mobility v rámci projektu Erasmus+ v Dublinu v Irsku.

Cílem mobility bylo zvýšení všeobecné jazykové úrovně anglického jazyka a následné zkvalitnění výuky. Studium angličtiny probíhalo na jazykové škole EC v Dublinu, naše paní učitelky se účastnily všeobecného jazykového kurzu General English 30+.

Během mobility naše paní učitelky kromě studia cizího jazyka v samotném kurzu, také poznávaly sociální a kulturní aspekty Irska, aktivně využívaly anglický jazyk a seznámily se s prostředím v anglicky mluvící zemi. Pro obě bylo vycestování v rámci projektu velkým přínosem a zkušeností.  

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech