Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

V rámci projektu Erasmus+ jsme první dva týdny v květnu vycestovaly na jazykový kurz do zahraničí.  Naší cílovou destinací byla země Malta, která nabízí studium anglického jazyka na mnoha školách. My jsme si vybraly školu Gateway school nacházející se ve městě St. Julian. Kurz probíhal vždy v dopoledních hodinách. Naši třídu tvořili studenti nejen z Evropy, ale také třeba z Kolumbie či Brazílie. Na hodinách jsme se věnovaly především mluvení v anglickém jazyce, ale velká část výuky byla také zaměřena na gramatiku či poslech. Odpoledne jsme pak trávily poznáváním tohoto ostrova, který nabízí nespočet historických památek, měst a dalších zajímavých míst. Pobyt byl pro nás velmi přínosný a odnášíme si z něj spoustu nových zážitků a zkušeností. 

Mgr. Soňa Klesniaková a Mgr. Radka Hvozdovičová

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech