Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

První měsíc nového roku je za námi. Ve venkovce to byl měsíc hraní, králů, zdraví a zimy.

Nebojte, nebylo nám ve venkovce zima, jen jsme tvořili na téma zimy. Kluky bavila kuličkovka a lego a holky hodně skládaly puzzle a kreslily. Ve fotogalerii se můžete také podívat, jak nám jdou struktury kooperativního učení. Děti nejvíc bavil Farmář struktury Match Mine. Taky jsme se věnovali tématu zdraví. Nejdříve jsme si povídali o zubech, taky  se podívali na jeden z dílů úžasného seriálu Byl jednou jeden život a pak jsme si vytvořili koláž nemocného a zdravého zoubku. Vyzkoušeli jsme si meditaci a vybarvovali jsme si při relaxační hudbě mandalky. A teď pozor. My jsme si dokonce mandalky i sami vytvořili, a to z ovoce.

Na fotkách se můžete podívat, jak se nám to povedlo. PS. A moc děkuji za krásné srdíčko.

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech