Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

První týden v září probíhal ve znamení seznamování.

Děti se seznámily s pravidly a provozem školní družiny, poznaly nové kamarády, paní vychovatelku a prostory školní družiny. Učily se pravidlům bezpečného chování a samy vytvořily vlastní pravidla, která chtějí dodržovat, aby jim bylo spolu dobře. Představili jsme si celoroční hru, která se pro letošní rok jmenuje „Kouzelnická škola“ a některé děti již získaly první zlaťáky a stříbrňáky za splněné aktivity nebo dodržování našich pravidel.

Po obědě jsme relaxovali u čtení krásné knížky „Harry Potter a kámen mudrců!". Inspirovaní tímto příběhem jsme si vyrobili kouzelnickou školu „Bradavice“, která nám zdobí naši družinku. Výtvarné činnosti byly spojené především s končícím se létem a přicházejícím podzimem. Děti relaxovaly při různorodých hrách, při soutěžích se seznamovaly s přístupem fair play a se spoluprací v týmu.

Zářijové počasí bylo nádherné, proto jsme téměř každý den řádili venku na zahradě školy. 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech