Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Jsem mateřská škola na Bezručově ulici v Třinci, tzv. Bezručka. Už nejsem tak ošklivá, nenápadná, šedá budova, zářím novým kabátkem, stejným, jako má i moje krásná starší sousedka, velká základní škola. 

Kromě toho, že jsem teď navenek také hezká, jsem ekologičtější, mám novou zateplenou fasádu i střechu, z níž se mi dešťová voda odvádí do nové vsakovací jímky.  Mé vnitřní prostory chrání venkovní okenní žaluzie a dýchám čistý vzduch přes rekuperační jednotky na obou odděleních. A mají ze mě radost i děti a paní učitelky! Mám totiž nově zařízenou logopedickou třídu, je teď vzdušnější, prostornější, s novým nábytkem a podlahami. 

Pevně věřím, že s novým kabátkem bude každá následující zima přívětivější a horké letní dny snesitelnější. 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech